UAB „Sigirė“

UAB „Sigirė“ – tai greituosius vartojimo kreditus per www.paskolosjums.lt sistemą internetu ir trumpąja SMS žinute teikianti įmonė. Savo patikimo kreditoriaus statusą įmonė užsitikrinusi tuo, kad ji priklauso Lietuvos smulkiųjų vartojimo kredito asociacijai ir tuo, kad vykdo lojalių klientų programą, įsipareigodama saugoti jų asmeninius duomenis. Be to, savo lojaliems klientams UAB „Sigirė“ garantuoja skolinimąsi patrauklesnėmis sąlygomis, galimą ilgesnį kredito grąžinimo terminą, išskirtinius asmeninius pasiūlymus ir išskirtinį dėmesį. Jei karts nuo karto susiduriate su finansiniais sunkumais ir ieškote patikimo kreditoriaus, rinkitės UAB „Sigirė“. Lojaliu klientu tampama sėkmingai grąžinus septynis bet kokio dydžio kreditus.

Pirmasis etapas link lojalaus UAB „Sigirė“ kliento statuso, be jokios abejonės – pirmasis greitasis vartojimo kreditas, kurį galite rinktis nuo 300 iki 2000 Lt. Trumpiausias kredito grąžinimo terminas – 15 dienų, ilgiausias – 60 dienų. Paraišką internetu ar trumpąja SMS žinute pateikti kreditui gauti galėsite tik po to, kai sėkmingai užsiregistruosite tinklapyje www.paskolosums.lt. Sėkmingai registracijai būtina: būti ne jaunesniam nei 21 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiui; būti dirbančiam fiziniam asmeniui; neturėti jokių nepadengtų skolų ir turėti tvarkingą mokėimo istoriją. Jei atitinkate šiuos kriterijus, galite drąsiai registruotis paraiškai gauti. Užpildę registracijos formą, atlikite 0,01 Lt registracijos patvirtinimą iš savo banko sąskaitos, į kurią norėsite gauti paskolą. Paskutinis etapas, kurį Jums reikia atlikti – pasirinkti norimą greitojo vartojamojo kredito sumą, grąžinimo terminą ir susipažinus su kredito sąlygomis, patvirtinti paraišką. Toliau belieka laukti, kada UAB „Sigirė“ darbuotojai pateiks Jums atsakymą dėl paskolos gavimo.

Paraiškos kreditui gauti priimamos 24 valandas per parą, tik jos svarstomos įmonės darbo metu: pirmadieniais – penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 val, savaitgaliais – nedirbame. Atsakymas su atitinkamo pobūdžio informacija dėl kredito davimo pateikiamas trumpąja SMS žinute į registracijos metu nurodytą Jūsų mobiliojo telefono numerį.

Jei Jums buvo suteiktas kreditas ir baiminatės, kad jo nesugebėsite grąžinti laiku, kredito grąžinimo terminą galite atidėti, sumokėję atitinkamą pratęsimo mokestį ir www.paskolosjums.lt vartotojo zonoje užpildę kredito pratęsimo paraišką. Jei negalite viso kredito grąžinti iš karto, sūloma galimybė kreditą padengti dalimis, platesnę informaciją apie tai rasite www.paskolosjums.lt tinklapyje.

Jei dvejojate, kokį ir kuriam laikui kreditą pasirinkti, UAB „Sigirė“ konsultantai Jums patars geriausią variantą, nesuvaržysiantį Jūsų finansiškai. Esant klausimams ar neaiškumams, kreipkitės kontaktais: Savanorių pr. 363, LT-49425, Kaunas; Tel.: 370 676 26662, +370 676 80000; Faks.: +370 37 214014; info@paskolosjums.lt; www.paskolosjums.lt.