UAB „NWO Invest“

UAB „NWO Invest“ – tai saugiai greituosius kreditus internetu teikianti įmonė, priklausanti Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai. Jei laikinai susidūrėtė su finansiniais sunkumais, susikūrę paskyrą UAB „NWO Invest“ interneto svetainėje www.bigcredit.lt, pirmą sykį galėsite pasiskolinti nuo 200 iki 1000 Lt ir šią paskolą grąžinti per 15 – 30 dienų. Jei esate naujas klientas, paskola Jums bus suteikta nemokamai, vadinasi, Jums nereikės mokėti jokių palūkanų ir delspinigių, jei paskolą grąžinsite laiku. Jei jau esate skolinęsi iš UAB „NWO Invest“ ir sėkmingai grąžinę vartojamąjį kreditą, antrąjį kartą galėsite pasiskolinti jau iki 1200 Lt, trečiąjį – iki 1400 Lt ir t.t. Tuo pat metu galite turėti tik vieną UAB „NWO Invest“ suteiktą greitąjį kreditą, kitą gausite tik grąžinę pirmąjį.

www.bigcredit.lt registruotis ir pateikti paraišką gali tik pilnametystės sulaukę Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys pastovų darbą, tvarkingą mokėjimų istoriją ir neturintys kitų įsiskolinimų. Registruojantis tinklapyje www.bigcredit.lt, būtina pateikti šiuos tikslius duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, mobilaus telefono numerį, el. pašto adresą; gyvenamąjį adresą ir darbovietę. Sėkmingai užpildę registracijos formą, iš savo banko sąskaitos, į kurią norėsite, kad būtų pervestas greitasis kreditas, atlikite 0,01 Lt registracijos mokestį. Apie sėkmingą registraciją būsite informuoti trumpąja SMS žinute. Jei negavote atsakymo dėl registracijos per 45 minutes, susisiekite su UAB „NWO INvest“ darbuotojais. Tik sumokėjus registracijos mokestį, Jūsų tapatybė bus patvirtinta ir bus galima pateikti paraišką kreditui gauti. Paraišką pateikite internetu, prisijungę prie savo paskyros registracijos metu gautu vartotojo ID ir slaptažodžiu. Pasirinkę norimą greitojo kredito variantą, jo grąžinimo terminą ir nuodugniai susipažinę su kredito teikimo sutarties sąlygomis, patvirtinkite sąlygas bei paraišką. UAB „NWO Invest“ darbuotojai darbo valandomis (kasdien, nuo 8 iki 18 val.) išnagrinės Jūsų paraišką ir kuo skubiau pateiks atsakymą. Teigiamo atsakymo atveju, jei atitinkate visus mokumo kriterijus, paraiškoje prašoma pinigų suma Jūsų sąskaitą pasieks kelių minučių bėgyje.

Skolindamiesi atminkite, kad grąžintiną sumą, kurią sudaro kreditas ir kredito mokesčio suma, jei tokia yra, reikia grąžinti iki nurodytos grąžinimo dienos. Jei kredito negalite grąžinti laiku, jį galite pratęsti, sumokėdami sutartyje numatytą pratęsimo mokestį. Niekada nevėluokite sumokėti įmokos arba ją pratęsti, antraip bus skaičiuojamos palūkanos bei neigiamai paveiksite savo kreditingumo istoriją, kas gali turėti neigiamos įtakos ateityje imant didesnius kreditus, pavyzdžiui, būsto kreditą.

Kilo klausimų ar neaiškumų? Susisiekite kontaktais: Kviečių g. 5, LT-08418, Vilnius; Tel.: +37067018300; Skype: bigcredit; info@bigcredit.lt; www.bigcredit.lt.