UAB „LSV Intergroup“

UAB „LSV Intergroup“ – tai prekės ženklą „Euroercredit.lt“ valdanti Lietuvos kapitalo įmonė, savo klientams internetu arba trumpąja SMS žinute teikianti trumpalaikius kreditus, siekiančius nuo 300 iki 2000 Lt. Įmonės siūlomi kreditai teikiami vienomis iš lanksčiausių ir mažiausias palūkanas turinčių sąlygų, tad kreditą galite paimti Jums patogiam laikotarpiui – nuo 10 iki 60 dienų. Jei esate ne jaunesnis nei 20 ir ne vyresnis nei 65 metų amžiaus Lietuvos Respublikos pilietis, ar turite leidimą nuolat gyventi Lietuvoje, neturite pradelstų mokėjimų ir gaunate nuolatines pajamas, problemų paimti trumpalaikį kreditą Jums neturėtų kilti. Savo kredito davėju pasirinkę UAB „LSV Intergroup“, galėsite būti tikri, kad kreditą gausite ne tik labai greitai, bet ir saugiai, nes Jūsų duomenų saugumą užtikrina UAB „LSV Intergroup“ darbuotojai, kurie nuosekliai laikosi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų ir jų reikalavimų. UAB „LSV Intergroup“ kredito davėjo patikimumą įrodo ir tai, kad įmonė yra įrašyta į Lietuvos Valstybinio Banko Vartojimo kredito davėjų sąrašą bei priklauso Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai.

UAB „LSV Intergroup“ kreditą gauti galite užsiregistravę interneto svetainėje www.euroecredit.lt. Užsiregistruoti ir pateikti paraišką galite bet kuriuo paros metu, kreditui gauti nereikia nei laiduotojo, nei užstato. Registruodamiesi UAB „LSV Intergroup“ interneto svetainėje, užpildykite visus Jūsų tapatybei nustatyti reikiamus laukelius ir patvirtinkite registraciją, į kredito davėjo sąskaitą iš savo asmeninės sąskaitos, į kurią norėsite, kad būtų pervedama skolinama suma, pervesdami 1,00 Lt registracijos mokestį. Netrukus UAB „LSV Intergroup“ išnagrinės Jūsų paraišką trumpalaikiam kreditui gauti ir pateiks atsakymą. Teigiamo atsakymo atveju, būsite informuoti el. paštu ir pinigai Jūsų sąskaitą pasieks greičiau nei per 10 minučių.

Jei skolinsitės trumpąja SMS žinute, iš pradžių vis vien turėsite atlikti registraciją internetu ir tik gavę vartotojo ID bei slaptažodį, pagal nustatytą procedūrą, paraišką galėsite pateikti trumpąja SMS žinute. Kredito paraišką pateikite tik iš tų mobiliųjų telefonų numerių, kuriuos nurodysite www.euroecredit.lt sistemoje, antraip paraiška bus traktuojama kaip nepateikta. Teigiamo atsakymo atveju, apie kredito suteikimą būsite informuoti trumpąja SMS žinute.

UAB „LSV Intergroup“ kreditoriui paraiškas galite pateikti ištisą parą. Paraiškos nagrinėjamos įmonės darbo metu: pirmadieniais – penktadieniais nuo 9:00 iki 20:00 val.; šeštadieniais nuo 11:00 iki 14:00 val.; sekmadieniais nuo 11:00 iki 13:00 val. Kontaktai: Savanorių pr. 192, LT-44151, Kaunas; Tel. +370 609 44944, +370 603 44344; Skype: euroecredit; info@euroecredit.lt; www.euroecredit.lt.