UAB „Katalogas“

UAB „Katalogas“ – tai Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje duomenų valdytoju įregistruota įmonė, teikianti greituosius kreditus internetu arba trumpąja SMS žinute. UAB „Katalogas“ užtikrina, kad naudodamiesi įmonės teikiamomis greitojo kredito paslaugomis, būsite tikri dėl savo asmens duomenų saugumo, nes duomenys tvarkomi griežtai laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatų.
UAB „Katalogas“ greituosius kreditus suteikia asmenims, užsiregistravusiems tinklapyje www.mikrokreditas.lt ir pateikusiems visus prašomus asmens duomenis, reikalingus kliento tapatybei nustatyti, mokumui įvertinti ir įsiskolinimui valdyti. Paraišką greitajam kreditui gauti gali užpildyti tik ne jaunesni nei 21 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie gauna nuolatines pajamas – yra dirbantys ir neturi jokių nepadengtų įsiskolinimų ar nėra jų pradelsę. Greitosios paskolos suteikiamos be užstato ar laiduotojo.

Jei Jums susiklostė nenumatytos ir nepalankios finansinės aplinkybės bei įvertinę savo galimybes grąžinti greitąjį kreditą, paskolos davėju pasirinkote UAB „Katalogas“, visų pirma turite užsiregistruoti įmonės tinklapyje www.mikrokreditas.lt ir atlikti vienkartinį 0,01 Lt registracijos mokestį. Registracios mokestį reikia sumokėti ne vėliau nei per 160 valandų, antraip registracija panaikinama. Registracijos mokestį perveskite tik iš savo asmeninės banko sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti kreditą. Sėkmingai atlikę registraciją ir gavę vartotojo ID bei slaptažodį, iš kreditų krepšelio pasirinkite Jums tinkamiausią variantą bei susipažinę su kredito davimo sąlygomis, jas patvirtinkite. Jei kreditą imsite trumpąja SMS žinute, prieš tai taip pat turėsite būti užsiregistravęs interneto svetainėje www.mikrokreditas.lt, patvirtinęs registracią ir turėti vartotojo ID bei slaptažodį. Tolesnė skolinimosi trumpąja SMS žinute procedūra – išsiunčiant kreditoriui kredito sąlygas žinute pagal tinklapyje nurodytą tvarką.

Jums pateikus greitojo kredito paraišką ir patvirtinus jo sąlygas, UAB „Katalogas“ darbuotojai įvertins Jūsų mokumą ir netrukus pateiks atsakymą. Paraišką galima pateikti bet kuriuo paros metu, tik ji bus nagrinėjama klientų aptarnavimo centro darbo valandomis: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 18:00 val.; penktadieniais nuo 8:00 iki 17:00 val. ir šeštadieniais nuo 11:00 iki 12:00 val. Vienu metu galite turėti tik vieną UAB „Katalogas“ suteiktą greitąjį kreditą, kurį grąžinę, galite teikti paraišką nauam kreditui.

Kilus klausimams dėl paraiškos pildymo, optimaliausio greitojo kredito varianto pasirinkimo ir grąžinimo, kreipkitės į UAB „Katalogas“ konsultantus, atsakysiančius į visus klausimus klientų aptarnavimo valandomis. Kontaktai: V. Krėvės pr. 53 – 238, Kaunas, LT-50358; Mob.: +370 657 41243; Tel.: +370 37 428483; Fax.: +370 37 428484; Skype: mikrokreditas; www.mikrokreditas.lt.