UAB „icredit.lt“

UAB „icredit.lt“ – tai nuo 2010 metų Juridinių asmenų registre ir Asmens duomenų valdytojų valstybės registre įregistruota kito kreditų teikimo įmonė, fiziniams asmenims, ne jaunesniems nei 21 metų amžiaus ir ne senesniems nei 60 metų amžiaus, teikianti kreditų išdavimo paslaugas. Kredito gavėjai turi atitikti keletą kitų keliamų reikalavimų: kreditai teikiami tik Lietuvos Respublikos piliečiams arba rezidentams; privaloma būti dirbančiam arba gauti nuolatines pajamas; neturėti kitų, uždelstų mokėjimų arba finansinių įsipareigojimų mokėjimų; neturėti negrąžintos UAB „icredit.lt“ paskolos.

Šiai dienai UAB „icredit“ teikia paskolas, kurių suma siekia nuo 250 iki 1000 Lt, ilgiausias mokėjimo grafikas – 12 mėnesių. Paminėtina ir tai, kad iš UAB „icredit.lt“ kol kas skolintis gali tik Swedbank ir SEB banko klientai, nors artimiausiu metu planuojama prijungti daugiau bankų, tad sekite naujienas.

UAB „icredit.lt“ paskolas teikia tik internetu, prisiregistravus interneto sevtainėje www.icredit.lt. Paraiškas paskolai gauti galima pateikti bet kuriuo paros metu, 24 valandas per parą, tačiau jos nagrinėjamos tik klientų aptarnavimo centro darbo laiku: darbo dienomis, nuo 9:30 iki 17:30 val., tad jei paraišką pateikiate vėlai vakare, atsakymo sulauksite tik kitą dieną. Įvertinus Jūsų finansinius pajėgumus, paraiška bus tenkinama arba atmetama. Sėkmingai sudarę paskolos gavimo sutartį, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu gausite visus su paskolos gavimu susijusius dokumentus, tame tarpe ir mokėjimo grafiką. Taip pat gali būti ir taip, kad Jums bus pasiūlytas mažesnis kreditas arba ilgesnis grąžinimo terminas nei nurodyta Jūsų paraiškoje. Kiekvienas atvejis individualus, tad ir kredito davimo sąlygos individualios. Tačiau bet kokiu atveju, prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad sugebėsite tinkamai vykdyti finansinius įsipareigojimus ir laiku sumokėti kredito įmoką su priskaičiuotomis palūkanomis.

Jei abejojate, ar galėsite kreditą arba kredito įmoką grąžinti sutartyje nurodytu laiku, Jums siūloma galimybė už tam tikrą numatytą mokestį mokėjimą pratęsti 30 dienų, taip neigiamai nepaveikiant savo kreditingumo istorijos, ar nekaupiant netesybų palūkanų. Pratęsimo mokestis yra visada vienodas ir grąžinimą pratęsti galima keletą kartų.

UAB „icredit.lt“ siūlo dar vieną patogią paslaugą – keisti paskolos grąžinimo grafiką. Ši paslauga itin patogi klientams, kuriems įmokos mokėjimas per didelis ir nori sumažinti įmokas, arba klientams, kurie nori paskolą grąžinti didesnėmis dalimis, greičiau ir su mažiau palūkanų.

UAB „icredit.lt“ – tai smulkiųjų kreditų teikimo įmonė, suteiksianti Jums paskolą, atitinkančią Jūsų pajamas ir galimybes ją grąžinti ar net pratęsti, tačiau pažymėtina, kad nusprendę skolintis, įvertinkite savo mokumą ir skolinkitės atsakingai.

Jei skubiai reikalinga paskola, kreipkitės į UAB „icredit.lt“ jau šiandien! Kontaktai: Didžioji g. 11-16, Vilnius; Tel.: 52140020; info@icredit.lt, www.icredit.lt.