UAB „Finverta“

UAB „Finverta – tai nuo 2008 metų sėkmingai veiklą vykdanti smulkiųjų kreditų įmonė, savo klientams siekianti padėti paprastai ir greitai išspręsti finansines problemas. Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje duomenų valdytoju įregistruota įmonė, priklausanti Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai, atstovauja klientų interesus ir garantuoja išskirtinę teikiamų paslaugų kokybę, konfidencialumą bei skaidrumą. Be to, UAB „Finverta“ atidžiai išanalizuoja savo klientų mokumą, tad prieš suteikdami smulkųjį kreditą, įvertina jų finansines galimybes ir padeda išvengti galimų finansinių nemalonumų. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai, kurie yra savo srities specialistai, galintys pasigirti ilgalaike patirtimi, klientams padeda išsirinkti optimaliausią skolinimosi variantą, patenkinantį jų poreikius ir galimybes grąžinti paskolą laiku, nepatiriant kitų finansinių nesklandumų.
Norint gauti smulkųjį kreditą iš UAB „Finverta“, tereikia atitikti keletą skolininko kriterijų: būti dirbančiu ir pastovias pajamas gaunančiu Lietuvos Respublikos piliečiu; būti sulaukus bent 21 metų amžiaus ir neturėti kitų registruotų finansinių skolų.
Norėdami pasinaudoti UAB „Finverta“ teikiamomis paslaugomis ir pasiimti smulkųjį kreditą internetu arba trumpąja sms žinute, iš pradžių turite užsiregistruoti įmonės tinklapyje www.paskolostau.lt. Užpildę registracijos formą ir iš savo asmeninės sąskaitos, į kurią norite, kad būtų pervesta prašoma pinigų suma, sumokėję į UAB „Finverta“ banko sąskaitą 0,01 Lt registracijos mokestį, galite pasirinkti pageidaujmą kredito variantą. Įmonės siūlomas gausus kreditų asortimentas prasideda nuo 200 Lt, didžiausia skolinama suma – 5000 Lt. Gavę Jūsų paraišką, įmonės darbuotojai per keletą minučių priims sprendimą dėl kredito suteikimo ir praneš apie tai. Teigiamo atsakymo atveju, jei paraišką pateikėte internetu, pinigai Jūsų sąskaitą pasieks per penkias minutes, o jei paraišką pateikėte trumpąja SMS žinute – greičiau nei per valandą.
Paskolos grąžinimo terminas siekia nuo 15 iki 60 dienų, tad Jums belieka pasirinkti, per kiek laiko norėsite ir galėsite grąžinti paskolą. Jei dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių paskolos negalite grąžinti laiku, paskolos davėjo lanksčios sąlygos leis grąžinimo terminą už tam tikrą mokestį atidėti. UAB „Finverta“ misija yra savo klientams ne tik pasiūlyti geriausius smulkiųjų kreditų variantus, bet ir sudaryti jiems lanksčias atsiskaitymo sąlygas. Dėl anksčiau išvardintų priežasčių, pasirinkę UAB „Finverta“ smulkios paskolos davėju, galite būti užtikrinti savo asmens duomenų saugumu, greitu paskolos gavimu ir lanksčia paskolos grąžinimo politika. Paminėtina ir tai, kad paskolą gausite be jokio užstato, įnašų ar laidavimo. Svarbiausia taisyklė skolinantis – gebėjimas įvertinti savo finansines galimybes ir mokumą, kad ateityje netektų patekti į užburtą skolų ir jų grąžinimo ratą.
Jei negalite apsispręsti dėl paskolos sumos ir jos grąžinimo galimybių, pasikonsultuokite su UAB „Finverta“ specialistais. Įmonės kontaktai: Šv. Gertrūdos g. 39, Kaunas, LT-44283; Tel.: +370 37205203; Mob. Tel.: +370681 93255; info@paskolostau.lt; www.paskolostau.lt.