UAB „CreditDay“

UAB „CreditDay“ – tai Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos narė, registruota Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, nuo 2009 metų tekianti trumpalaikio finansavimo paslaugas. Ketvirtus metus sėkmingai veikianti ir didelę patirtį sukaupusi įmonė leidžia skolintis pagal Jūsų poreikius ir finansines grąžinimo galimybes. Įmonė kreditus teikia dviem būdais: internetu ir trumpąja SMS žinute.
UAB „CreditDay“ smulkiuosius kreditus teikia visiems dirbantiems, neturintiems skolų ir atitinkantiems finansinius kriterijus asmenims, sulaukusiems 21 metų amžiaus. Minimali skolinimosi suma siekia 200 Lt, maksimali – 5000 Lt. Pasirinktą smulkųjį kreditą galite rinktis grąžinti per pasirinktą 15 – 45 dienų terminą, o susiklosčius nenumatytoms aplinkybėms, grąžinimo terminą pratęsti.
Norėdami gauti UAB „CreditDay“ smulkųjį vartojimo kreditą internetu, turite užsiregistruoti www.creditday.lt tinklapyje, registracijos formoje surašydami tikslius duomenis. Registracijos formoje turėsite pateikti: savo asmens kodą, elektroninio pašto adresą, mobilaus telefono numerį ir asmeninės sąskaitos, į kurią pageidausite gauti paskolą, numerį. Perskaitę ir patvirtinę sutarties sąlygas, patvirtinkite savo registraciją bei iš asmeninės sąskaitos, į kurią norite gauti skolinamą sumą, atlikite registracijos mokestį (0,01 Lt) į tame pačiame banke esančią UAB „CreditDay“ sąskaitą. Per nustaytą terminą nesumokėjus registracijos mokesčio, Jūsų registracija bus panaikinta. Sumokėjus registracijos mokestį, UAB „CreditDay“ darbuotojai apsvarstys Jūsų prašymą ir įvertins Jūsų finansines grąžinimo galimybes. Patenkinus prašymą, skolinama suma Jūsų sąskaitą pasieks greičiau nei per valandą.
Jei norite smulkųjį vartojimo kreditą gauti trumpąja SMS žinute, taip pat privalote iš pradžių užsiregistruoti UAB „CreditDay“ tinklapyje ir gauti savo vartotojo ID bei slaptažodį. Toliau sekite tinklapyje nurodytą instrukciją, kaip imti kreditą trumpąja SM žinute.

UAB „CreditDay“ garantuoja savo klientų konfidencialumą ir duomenų apsaugą, tad skolintis galite visiškai nesibaimindami dėl asmens duomenų nutekėjimo. Didelis dėmesys skiriamas ir mokumo galimybių įvertinimui, taip ateityje padedant klientams išvengti galimų finansinių nemalonumų. Neatitikus keliamų reikalavimų, UAB“CreditDay“ smulkaus vartojamojo kredito nesuteikia. Dėl išsamesnės informacijos, arba kilus neaiškumams, susisiekite kontaktais: Kęstučio g. 38, LT-44310, Kaunas; mob. tel.: +370 652 68955, info@creditday.lt, www.creditday.lt.