UAB „4finance“

UAB „4finance“ – tai greituosius kreditus teikianti bendrovė, į kurią paskolos gali kreiptis Lietuvos Respublikos piliečiai, ne jaunesni nei 18 ir ne vyresni nei 70 metų, turintys sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, aktyvų mobiliojo telefono prisijungimą ir el. pašto adresą. Jei ištiko bėda ir Jums skubiai reikia pinigų, kuriuos esate tikri, kad galėsite grąžinti ir tikėtina, kad su palūkanomis, savo kreditoriumi rinkitės UAB „4finance“. UAB“4finance“ garantuoja, kad reikiamą pinigų sumą gausite greitai ir saugiai – vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo (Žin., 2011, Nr. 146-6830; 2011) nuostatomis. UAB „4finance“ paskolos suteikiamos be jokio užstato ar laiduotojo.

Norėdami pasiskolinti pirmą kartą, užsiregistruokite interneto svetainėje www.smscredit.lt ir pateikite reikalingus asmens duomenis tapatybei bei mokumui nustatyti. Skolintis antrąjį ir kitus kartus galėsite ne tik internetu, bet ir paskambinę UAB „4finance“ konsultantams telefonu +370 700 73470, arba bet kuriame „Lietuvos spauda“, „Vaskota“ kioske ar „R Kiosk“ parduotuvėje, nes Jūsų tapatybė jau bus patvirtinta ir turėsite vartotojo ID bei slaptažodį. Tapatybė ir registracija patvirtinama tik po to, kai UAB „4finance“ gauna Jūsų 0,01 Lt registracijos mokestį iš Jūsų asmeninės sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti kreditą. Sėkmingai užsiregistravus, sekantis žingsnis prašant greitojo kredito – išsirinkti pageidaujamą kredito sumą ir jo grąžinimo laiką, susipažinti su taisyklėmis bei jas patvirtinti. Toliau belieka laukti UAB „Finance“ darbuotojų atsakymo, ar įvertinus Jūsų pajamas ir kreditingumo istoriją, mokumą, Jums gali būti suteikta pageidaujama suma. Nepamirškite, kad kiekvienam UAB „4finance“ klientui kredito limitas nustatomas individualiai, tad gali būti, jog Jums bus pasiūlyta mažesnė paskolos suma nei kad Jūs prašėte.

Pasirinkę UAB „4finance“ savo kreditoriumi neapsiriksite, nes skolintis iš Smscredit.lt yra palanku dėl keleto priežasčių: pirmą sykį skolintis galėsite nemokamai – be jokių palūkanų, o jei negalėsite kredito grąžinti laiku, terminą už numatytą mokestį galėsite pratęsti 30 dienų. UAB „4finance“ dažnai vykdo akcijas, kurių metu galite skolintis pigiau ar gauti premijinių litų, o be to, teigiamo atsakymo atveju klientams paskolos suteikiamos greičiau nei per 15 minučių. Atminkite, kad bienu metu galite turėti tik vieną Smscredit.lt paskolą, antroji suteikiama tik grąžinus pirmąją, tačiau, jei nesate išnaudoję savo kredito limito, o pinigų labai prireikė, galite kreiptis dėl papildomos sumos išdavimo.

Prireikus patarimo ar konsultacijos dėl skolinamos sumos, kreipkitės kontaktais: Jonavos g. 254A, LT-4432, Kaunas; +370 6700 73470;  info@smscredit.lt; www.smscredit.lt.