Paskolos internetu

dienų
Ėmete greituosius kreditus anksčiau:


Geriausi pasiūlymai
Įmonė
Suma / Laikotarpis
Viso gražinti
% i metus
500 €
30 dienų
500 €
(viso reikia gražinti)
0%

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 50 iki 750 €, nuo 2-o kredito – iki 750 €, nuo 3-o – iki 750 €.

500 €
30 dienų
500 €
(viso reikia gražinti)
0%

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 50 iki 500 €, nuo 2-o kredito – iki 500 €, nuo 3-o – iki 500 €.

500 €
30 dienų
546.25 €
(viso reikia gražinti)
191.61%

Mėnesinė įmoką: 546.25 €

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 15 iki 30 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 40 iki 300 €, nuo 2-o kredito – iki 800 €, nuo 3-o – iki 2000 €.

500 €
30 dienų
547.93 €
(viso reikia gražinti)
204.57%

Mėnesinė įmoką: 547.93 €

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 30 iki 720 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 75 iki 3000 €, nuo 2-o kredito – iki 5000 €, nuo 3-o – iki 5000 €.

500 €
30 dienų
547 €
(viso reikia gražinti)
196.3%

Mėnesinė įmoką: 547 €

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 15 iki 55 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 100 iki 1000 €, nuo 2-o kredito – iki 3500 €, nuo 3-o – iki 3500 €.

Paskola internetu – tai lengvas ir itin patogus būdas pasiskolinti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų. Šios paskolos kur kas lengviau ir greičiau prieinamos, nei, pavyzdžiui, bankuose, kuriuose kruopščiai tikrinamas klientas ir jo galimybė skolintis – tikrinimo ir vertinimo procedūra gali užtrukti net apie porą dienų. Pateikę paraišką paskolai internetu gauti, atsakymą dėl paskolos suteikimo gausite labai greitai ir pinigai Jūsų sąskaitą pasieks greičiau nei per valandą. Taigi, galima teigti, kad šios paskolos prieinamos didesnei žmonių masei. Be to, skolindamiesi pirmąjį kartą, paskolą greičiausiai gausite visiškai nemokamai – Jums nereikės mokėti jokių palūkanų, svarbiausia grąžinti sumą, kurią pasiskolinote laiku.

Norėdami gauti paskolą internetu, paraišką galite pateikti kada tik panorėję, kadangi paraiškas priimame ištisą parą. Paraiškos svarstomos mūsų klientų aptarnavimo centro darbo laiku, tačiau atsakymas suteikiamas operatyviai, neužtruksite net dienos, kad pinigai būtų Jūsų sąskaitoje. Norėdami gauti paskolą, turite turėti nors aštuoniolika metų ir galimybę prisijungti prie savo banko elektroniniu būdu. Svarbu, kad būtumėte dirbantis ar gautumėte kokias nors kitas pastovias pajamas, bei neturėtumėte viešai registruotų skolų, antraip per didelė rizika, kad paskolos negalėsite grąžinti ar negrąžinsite laiku.

Jeigu atitinkate visus šiuos reikalavimus, tuomet iš mūsų interneto svetainėje siūlomų paskolos internetu pasiūlymų galite išsirinkti Jums labiausiai tinkantį. Pasirinkę norimą sumą ir terminą, per kurį grąžinsite paskolą, užsiregistruokite mūsų tinklapyje, pateikdami prašomus asmeninius duomenis: savo vardą ir pavardę, gyvenamąją vietą ir t.t. Toliau sekdami nurodymus patvirtinkite savo tapatybę pervesdami į vieną iš mūsų sąskaitų simbolinį registracijos mokestį.

Svarbu, kad registracijos mokestį pervestumėte iš tos sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti kreditą. Toliau Jums belieka truputį palaukti, kol Jūsų registracija bus patvirtinta ir galėsite patvirtinti paraiškos pateikimą. Apie registracijos patvirtinimą būsite informuoti registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu ir/arba trumpąja SMS žinute. Išnagrinėję Jūsų paraišką, teigiamo atsakymo atveju paskolą kelių minučių bėgyje pervesime į Jūsų banko sąskaitą.

Nors Jums siūlome daug patogių variantų gauti paskolai internetu, primygtinai patariame gerai pagalvoti, ar Jums pavyks grąžinti paskolą laiku. Jeigu nesate įsitikinę, kad artimiausiu metu gausite pajamų padengti paskolai, tuomet arba imkite ilgalaikį kreditą, kurį vėliau galima būtų ir pratęsti, arba laikinai susilaikykite nuo kredito ėmimo.

Jei įvertinę savo pajamas matote, kad negalėsite trumpalaikės paskolos su palūkanomis grąžinti atėjus paskolos grąžinimo terminui, rinkitės kaip jau minėjome, ilgaikę paskolą. Ilgalaikę paskolą suteikiame paprastai taip pat labai greitai. Šios paskolos didžiausias privalumas – ją grąžinsite per ilgesnį laiko tarpą, mažesnėmis, Jums palankiomis įmokomis, o ir sumą galėsime paskolinti didesnę.

Esame tam, kad suteiktume Jums finansinę pagalbą greitai ir tada, kada to Jums labiausiai reikia. Jūsų patogumui, imdami kreditą internetu, sutaupysite ne tik savo laiko, nes paskolą gausite net neišėję iš namų, bet ir saugiai, kadangi vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos įstatymais užtikriname Jūsų asmens duomenų saugumą.

Žinoma, prieš imant trumpalaikę ar ilgalaikę paskolą, visuomet tinkamai įvertinkite savo finansinę situaciją. Ar tikrai pavyks grąžinti paskolą laiku, ar gali būti taip, kad teks vėluoti? Svarbu atminti ir tai, kad už vėlavimą grąžinti paskolą ar įmoką, turėsite sumokėti palūkanas už kiekvieną pradelstą dieną. Tam, kad taip nenutiktų, galite pasinaudoti mūsų siūloma paskolos pratęsimo paslauga.