Nemokamas kreditas

dienų
Ėmete greituosius kreditus anksčiau:


Geriausi pasiūlymai
Įmonė
Suma / Laikotarpis
Viso gražinti
% i metus
500 €
30 dienų
500 €
(viso reikia gražinti)
0%

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 50 iki 750 €, nuo 2-o kredito – iki 750 €, nuo 3-o – iki 750 €.

500 €
30 dienų
500 €
(viso reikia gražinti)
0%

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 50 iki 500 €, nuo 2-o kredito – iki 500 €, nuo 3-o – iki 500 €.

500 €
30 dienų
546.25 €
(viso reikia gražinti)
191.61%

Mėnesinė įmoką: 546.25 €

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 15 iki 30 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 40 iki 300 €, nuo 2-o kredito – iki 800 €, nuo 3-o – iki 2000 €.

500 €
30 dienų
547.93 €
(viso reikia gražinti)
204.57%

Mėnesinė įmoką: 547.93 €

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 30 iki 720 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 75 iki 3000 €, nuo 2-o kredito – iki 5000 €, nuo 3-o – iki 5000 €.

500 €
30 dienų
547 €
(viso reikia gražinti)
196.3%

Mėnesinė įmoką: 547 €

Registracijos mokėstis: 0.01 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 15 iki 55 dienų.

Galimos kredito sumos: pirmą kartą – nuo 100 iki 1000 €, nuo 2-o kredito – iki 3500 €, nuo 3-o – iki 3500 €.

Skubiai prireikė pinigų, o kišenėse švilpauja vėjai ir pasiskolinti neturite kur ar nenorite skolintis iš giminaičių, draugų? Siūlome Jums pasinaudoti galimybe pasiimti greitąjį kreditą ir įgyvendinti savo neatidėliotinus planus. Jei niekada nesiskolinote greitųjų kreditų – esate mūsų naujas klientas, geriausias pasirinkimas – nemokamas kreditas, siūlomas palankiausiomis sąlygomis.

Nemokamas kreditas – tai kreditas nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų be jokių palūkanų, vadinasi, kokią sumą pasiskolinsite savaitei, mėnesiui ar ilgesniam laikui, tokią sumą ir grąžinsite atėjus kredito grąžinimo terminui. Svarbiausia taisyklė skolinantis pirmąjį kartą – grąžinti kreditą laiku, antraip gali tekti mokėti palūkanas už pradelstą laiką. Jei vis tik nutiks taip, kad negalėsite kredito grąžinti laiku, tikrai neatsidursite situacijoje be išeities. Tokiu atveju paskolos grąžinimo terminą galėsite pratęsti savaitei ar net mėnesiui, sumokėję nustatyto dydžio pratęsimo mokestį.

Negrąžinus ar nepratęsus kredito laiku ir su mumis nesusisiekus dėl galimų sprendimo būdų, ignoruojant priminimus, Jums bus skaičiuojamos ne tik palūkanos, bet tuo pačiu galite pakenkti savo kredito istorijai, kurioje atsiras įrašas apie skolą. Netvarkinga kredito istorija vėliau gali būti didžiausia kliūtimi imant kitas, stambesnes paskolas, pavyzdžiui, būsto. Greitasis, nemokamas kreditas Jus gali be vargo išgelbėti iš netikėtai susiklosčiusių nepalankių finansinių situacijų, tik skolindamiesi visuomet skolinkitės atsakingai – įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą laiku.

Norėdami pasiimti nemokamą kreditą, tai galite padaryti internetu, trumpąja sms žinute, ar net artimiausiame spaudos kioske. Kreditą imantys asmenys turi atitikti keletą svarbių sąlygų: būti ne jaunesni nei 21 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai, neturintys jokių oficialiai registruotų finansinių įsiskolinimų. Svarbu, kad gautumėte ir nuolatines pajamas, antraip Jūsų galimybė pasiskolinti sumažės, nes yra didesnė rizika, kad paskolos negalėsite grąžinti laiku ar grąžinti apskritai. Dėl šios priežasties kreditas Jums gali būti nesuteiktas.

Nemokamo kredito ėmimo procedūra labai paprasta ir greita – vos trys žingsniai. Pirmiausia turite užsiregistruoti mūsų interneto svetainėje, kad gautumėte vartotojo ID ir slaptažodį. Registracijos metu turėsite pateikti savo asmeninius duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąjį adresą, pajamų šaltinį, elektroninio pašto adresą, mobilaus telefono numerį ir savo asmeninės banko sąskaitos numerį.

Registraciją užbaigsite sėkmingai pervedę nustatyto dydžio registracijos mokestį (0,01Lt) į vieną iš pateiktų mūsų įmonės sąskaitų. Simbolinis registracijos mokestis reikalingas tam, kad būtų patvirtinta Jūsų tapatybė ir pervestume kreditą į nurodytą sąskaitą. Neatlikus registracijos mokesčio, registracija po numatyto registracijos patvirtinimui laiko panaikinama.

Sėkmingai atlikę registraciją, pasirinkite norimą pasiskolinti sumą, terminą ir paspaudę „gauti paskolą“ sekite tolimesnius nurodymus. Jūsų paraišką išnagrinėsime per keletą minučių (mūsų klientų aptarnavimo centro darbo valandomis) ir teigiamo atsakymo atveju greičiau nei per valandą pervesime kreditą į Jūsų banko sąskaitą. Gavę nemokamą kreditą galėsite imtis sėkmingo savo planų įgyvendinimo. Greita finansinė pagalba – tai, ką mes siūlome savo klientams, tik atminkite, skolinkitės atsakingai – įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą!