Ilgalaikiai kreditai

mėn.

Geriausi pasiūlymai
Įmonė
Suma / Laikotarpis
Viso gražinti
% į metus
2500 €
12 mėn.
3740.88 €
(viso reikia gražinti)
81.87%

Mėnesinė įmoka: 311.74 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 4 iki 60 mėn.

Galimos kredito sumos: nuo 500 iki 50000 €.

Reikalingas užstatas: automobilis

2500 €
12 mėn.
3815.4 €
(viso reikia gražinti)
86.32%

Mėnesinė įmoka: 317.95 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 1 iki 24 mėn.

Galimos kredito sumos: nuo 75 iki 5000 €.

Reikalingas užstatas: Ne

Ilgalaikis kreditas – tai ilgo laiko tarpo didelis finansinis įsipareigojimas, suteikiamas ne kelioms savaitėms ar keliems mėnesiams, o metams ar kelioms dešimtims metų, priklausomai nuo skolinamos sumos ir įmokų, kurias esate finansiškai pajėgūs mokėti kas mėnesį. Įsipareigoti ilgam laikotarpiui dažnai yra gąsdinantis ir nerimą keliantis sprendimas, tačiau jeigu turite puikių idėjų (pavyzdžiui, verslo pradėjimo ar plėtros) ir nebijote ilgalaikių finansinių įsipareigojimų, tuomet ši kredito rūšis kaip tik Jums!

Kadangi ilgalaikis kreditas mokamas ilgesnį laiko tarpą, nei, pavyzdžiui, vartojamieji ar greitieji kreditai, skolinamos sumos taip pat yra ženkliai didesnės. Asmeniškai apgalvoti ilgo laikotarpio perspektyvą gali pasirodyti itin sunkia užduotimi, tad iškilus klausimams, rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, kurie visuomet patars, padės išvengti klaidų ir atitinkamų aplinkybių nežinojimo galimybės.

Ne paslaptis, kad ilgalaikis kreditas greičiausiai bus vienas iš rimčiausių įsipareigojimų Jūsų gyvenime, tad savaime suprantama, kad Jums bus keliami griežtesni reikalavimai ir gali tekti paplušėti gaunant šią paskolą. Kadangi skolinama suma bus ne keli šimtai ar tūkstantis litų, turėsime nuodugniau Jus patikrinti ir sugaišti daugiau laiko kitiems procesams, tačiau atsakymą dėl kredito davimo suteiksime Jums kuo įmanoma operatyviau, nes esame suinteresuoti, kad mūsų klientai galėtų imtis savo svajonių ir planų įgyvendinimo nieko neatidėliodami.

Ilgalaikį kreditą Jums suteikti galėsime visų pirma tik tuo atveju, jei dirbate ir turite nuolatines, stabilias pajamas. Taip pat mums labai svarbu, kad turėtumėte nepriekaištingą kredito istoriją. Kredito istorijai gali būti pakenkę jūsų ankstesni turėti finansiniai įsipareigojimai, kurių nesugebėjote padengti laiku, taip pat jai gali būti pakenkęs ir vėlavimas atsiskaityti su paslaugų tiekėjais, pavyzdžiui, elektros, telefono, interneto ryšio.

Tuo atveju, jei atitinkate šiuos vienus iš svarbiausių kriterijų ilgesniam finansiniam įsipareigojimui gauti, mes atliksime būtinus skaičiavimus Jūsų galimybei prisiimti finansinius įsipareigojimus, kokių pageidavote teikdami paraišką kreditui gauti. Jei Jūsų pateikti duomenys apie pajamas, turimus įsipareigojimus teisingi ir kredito istorija tvarkinga, bei nuspręsime, kad prašomą sumą turėsite visas galimybes grąžinti, ilgalaikis kreditas bus suteiktas. Gali nutikti ir taip, kad nustatysime, jog pageidaujamo kredito dydžio Jums neleidžia galimybės gauti, tokiu atveju pasiūlysime mažesnę sumą, ar ilgesnį kredito grąžinimo terminą, apsaugodami Jus nuo galimų finansinių sunkumų ir užtikrindami Jūsų finansinį stabilumą.

Gavus teigiamą atsakymą dėl ilgalaikės paskolos, Jums belieka dar kartą labai gerai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“, įvertinti riziką sunkiai susirgti ar prarasti nuolatinį pajamų šaltinį. Tam, kad padaryti teisingą sprendimą, nuodugniai perskaitykite kredito sutartį, susipažinkite su savo įsipareigojimais ir tuo, kad skolinantis svarbiausia yra atsakomybė. Ilgą laiką vėluodami ar praleisdami įmokas, turėsite ne tik mokėti dideles palūkanas, bet yra tikimybė, kad susilauksite sankcijų ar prarasite įsigytą turtą.