Ilgalaikės paskolos

mėn.

Geriausi pasiūlymai
Įmonė
Suma / Laikotarpis
Viso gražinti
% į metus
2500 €
12 mėn.
3740.88 €
(viso reikia gražinti)
81.87%

Mėnesinė įmoka: 311.74 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 4 iki 60 mėn.

Galimos kredito sumos: nuo 500 iki 50000 €.

Reikalingas užstatas: automobilis

2500 €
12 mėn.
3815.4 €
(viso reikia gražinti)
86.32%

Mėnesinė įmoka: 317.95 €

Galimi kredito laikotarpiai: nuo 1 iki 24 mėn.

Galimos kredito sumos: nuo 75 iki 5000 €.

Reikalingas užstatas: Ne

Neseniai pasaulyje praūžusi ekonominė krizė paliko nemažai padarinių, vienas iš jų – tai, kad ne retas pristigo pinigų. Taip pamažu rinkoje gana didelę dalį užėmė greitąsias, trumpalaikes, vartojamąsias paskolas teikiančios įmonės, kuomet pasinaudojus jų paslaugomis galima paprastai išspręsti trumpalaikius finansinius sunkumus. Populiarios ir ilgalaikės paskolos, tik jos reikalauja kiek rimtesnio įsipareigojimo, kadangi skolinamos sumos didesnės ir grąžinimo terminai ilgesni.

Ilgalaikės paskolos – puikus pasirinkimas, jei Jums prireikė didesnės sumos pinigų savo svajonių įgyvendinimui, tarkim naujo būsto įsigijimui, išsvajotosios verslo idėjos įgyvendinimui, kelionei po pasaulį ir pan. Labai didelis ilgaikių kreditų pranašumas yra tas, kad juos galite panaudoti bet kokiam tikslui, kad ir skoloms padengti ar įnašui savarankiškam gyvenimui sukurti. Šias paskolas rekomenduojame rinktis tuomet, kai Jūsų planų įgyvendinimui reikia nemažų lėšų ir Jūsų gaunamos pajamos leidžia rimčiau finansiškai įsipareigoti, nes esate tikras, kad būdamas finansiškai nepriklausomas galėsite mokėti nustatyto dydžio įmokas tvarkingai.

Ilgalaikės paskolos suteiks Jums galimybę pasiskolinti pageidaujamą sumą pinigų ne tik patogiai, patikimai, bet ir greitai. Šias paskolas galite pasiimti internetu (priklausomai nuo skolinamos sumos), ar atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Skolinamos sumos siekia nuo kelių iki keliasdešimties tūkstančių litų, dar didesnes paskolas Jums suteiks bankai, prieš tai kruopščiai patikrinę Jūsų galimybę skolintis, kredito istoriją ir ar sugebėsite grąžinti paskolą.

Mūsų teikiamoms ilgalaikėms paskoloms gauti taip pat keliami kiek rimtesni reikalavimai, nei, pavyzdžiui, trumpalaikiams mažesnių sumų kreditams. Šis finansinis įsipareigojimas gali gerokai pakeisti Jūsų gyvenimą, kadangi kas mėnesį turėsite atseikėti tam tikrą grąžintiną pinigų sumą su priskaičiuotomis palūkanomis. Siekdami apsaugoti savo klientus, kruopščiai įvertiname Jų skolinimosi riziką – ar neturite registruotų skolų, ar Jūsų gaunamos pajamos pakankamos kreditui gauti ir grąžinti. Jei Jūsų kredito istorija nėra itin švari, gali nutikti taip, kad skolindami didesnę sumą ilgesniam laikui, paprašysime užstato (pavyzdžiui, nekilnojamojo turto), ar laiduotojo, kuris laiduotų, kad grąžinsite paskolą laiku, arba kraštutiniu atveju, įsipareigotų paskolą grąžinti už Jus.

Ilgalaikės paskolos grąžinamos per gana ilgą laiko tarpą, įmokų sumos ženkliai mažesnės, todėl jas rinktis paranku, kai negalite mokėti didesnių įmokų ar grąžinti paimtos paskolos iš karto. Tačiau prieš imant ilgalaikį kreditą, lygiai taip pat kaip ir kitas paskolų rūšis, labai svarbu yra įvertinti savo galimybes, bei į paskolos ėmimą žiūrėti itin atsakingai. Niekada neskubėkite priimti sprendimo. Galite netgi pabandyti pratintis prie įsipareigojimų, kas mėnesį atidėdami tam tikrą pinigų sumą.

Jei sėkmingai pavyksta kas mėnesį atsidėti pinigų, kurie ateityje greičiausiai bus skirti ilgalaikio kredito mėnesinėms įmokoms mokėti, tuomet pasirinktą sumą neabejotinai galite skolintis. Tačiau, jei sunkiai pavyksta išgyventi atsidedant, apsvarstykite galimybę imti mažesnę paskolą su ilgesniu grąžinimo terminu – taip per daug savęs nesuvaržysite ir galėsite tinkamai vykdyti finansinius įsipareigojimus neįklimpdami į skolas. Jūsų finansinis stabilumas priklauso tik nuo nuodugniai apgalvoto ir galiausiai priimto sprendimo ilgalaikiems įsipareigojimams.